Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Kdo jsem .........
 
Narodila jsem se jako Zdeňka Hrachovinová, provdaná Trubačová. Pro zjednodušení, jsem prostě Kartářka Zdeňka.
 
Tarotovým kartám a numerologii se věnuji od roku 2000, kdy jsem od svého manžela Marka dostala k vánocům svůj první balíček tarotových karet.
 
Výkladem z fotografií se zabývám od roku 2010, můžete mne znát z Pardubic - Husova ulice, kde mne navštívilo mnoho spokojených klientů. V současné době mojí věštírnu najdete v Horních Ředicích (viz kontakt).
 
Svou intuici jsem u sebe začala pozorovat ve 14ti letech, ale nebyl nikdo, kdo by mi pomohl, poradil - řekl, jak s touto intuicí pracovat.
 
Své věštecké schopnosti jsem si začala uvědomovat až po smrti svého otce (říjen 1999), kdy jsem hledala odpověď na otázku jeho nemoci, na kterou můj otec zemřel. Při hledání této odpovědi jsem zjistila, že mám dar pomáhat druhým, že se mé vykládání plní, klienti jsou spokojeni a já také.
 
Dělá mi velkou radost, když mohu lidem pomoci a ukázat jim směr v jejich životě. Tyto schopnosti nadále rozvíjím a stále se učím novým a novým věcem. Stále je se co učit.
 
Dokážu Vám odpovědět na otázky ohledně:
vztahů - partnerských, kamarádských, rodinných, na pracovišti, nebo další žádaná témata – zdraví, těhotenství, práce, bydlení, peníze, ..
 
Mám stálé klienty, kteří se ke mne obrací v době, kdy neví jak dál, nebo se ptají, jak se bude jejich daná situace vyvíjet.
 
Všichni máme v životě úkoly, které jsem si přinesli na tento svět (datum našeho narození) a máme za úkol se tyto věci naučit, splnit je a dokončit. Komu se to nepovede, tak se mu tyto věci stále a pořád dokola opakují. Stačí se zamyslet nad svou budoucností, případně minulostí a proto jsem tu já. Pomůžu Vám najít cestu, kudy se vydat, aby jste se vyhnuli zbytečným ztrátám a bolestem ze špatných rozhodnutí.
 
Moje poslání je pomáhat s nejlepším vědomím a svědomím.
 
Jsem k dipozici jen lidem, kteří o to opravdu stojí! A upozorňuji, nejsem pro každého ...... mám svůj náhled na život, své vize, svou filozofii a nezdolnou víru v to, že vše lze řešit, pokud chcete slyšet i negativní informace od nezávislého kartáře.
 
Mluvím s Vaší duší, poznám druh energie. Nejsem zastáncem léčby energií, pokud nezměníte svůj postoj, myšlení a cítění. Jsem doslova odpůrcem rodinných konstalací, skupinových meditací a dalších praktik, které vedou jen k manipulaci a škodí.
 
Platí se můj čas, né mé schopnosti a pomoc!!!!
 
Děkuji za pochopení a důvěru, přeji hodně štěstí ve všem Vašem konání i nekonání:-)
 
 
 Zdeňka

 

 
 

 

Portrét


Kontakt

Kartářka Zdeňka

Horní Ředice 100
u Holic v Čechách
Pardubický kraj

+420 777 015 221

kartarkazdenka@centrum.cz


Statistiky

Online: 1
Celkem: 30366
Měsíc: 323
Den: 14